Що таке лазерна блефаропластика

Коли пацієнти помічають у себе прогресуючі вікові зміни або мають спадкові (придбані) естетичні недоліки, то звертаються за допомогою до пластичного хірурга. У разі наявності в периорбітальної області очей жирових гриж, відвисання шкіри, глибоких зморшок, лікар порекомендує виконати корекцію, звану блефаропластика. Операція по пластиці повік може проводитися хірургічним і лазерним методом.

Кому показана лазерна блефаропластика

Лазерна блефаропластика - це прогресивний метод транскон'юктівальной пластики повік. Застосовується при необхідності усунення нависання великого шкірного покриву верхніх повік, провисання шкіри («мішків») під очима, жирових гриж, опущення латеральних куточків очей і інших косметичних недоліках особи. Транскон'юктівальную блефаропластику можна поєднувати з підтяжкою особи або іншими косметичними змінами.

Відео

Як робиться лазерна блефаропластика

Лазерна підтяжка повік проводиться в стаціонера клініки під місцевою анестезією або під загальним наркозом. Спосіб знеболення обговорюється з пацієнтом, береться до уваги складність оперативного втручання і бажання хворого.

Час операції становить 30 хвилин - 2 години. Період перебування в операційній залежить від кількості проведених процедур: пластика тільки верхніх, тільки нижніх повік, кругова пластика, кантопексія.

Періорбітальна область знеболюється анестетиком. При трансконьюктівальной лазерної пластики століття робиться незначний надріз з боку внутрішнього століття, і виконуються заплановані процедури: видаляються жирові відкладення, видаляється надлишки шкіри, підтягуються м'язи, коригуються куточки очей. Під час операції очне яблуко захищене спеціальною лінзою, таким чином, виключається можливість пошкодження ока.

При застосуванні лазера всі дії відрізняються великою точністю. У момент розрізання кровоносних судин відбувається їх «споювання», кров згортається, і ймовірність утворення гематом зводиться до мінімуму. Точкова, стерильна лазерна хірургія менш травматична, тому повіки менше опухають. На місце розрізу нема потреби накладати шви.

Під час операції пацієнти не відчувають болю. Реабілітаційний період проходить швидко і безболісно.

Переваги лазерної блефаропластика

І хірургічна, і лазерна блефаропластика допомагають пацієнтам усунути косметичні недоліки століття, тим самим омолодити обличчя. Однак, у лазерної пластики століття є свої переваги:

  • Оперативне втручання більш точне і менш травматичне.
  • Не залишається рубців, розрізу не зашивається.
  • Мінімальні гематоми і незначні набряки проходять за 2-3 дні.
  • Короткий реабілітаційний період.

Інструментарій і оснащення

Клініка «РоміТаль» оснащена сучасним, професійним обладнанням та установками, серед яких лазери COHERENT (США), ESC Medical (Ізраїль). Лазерна установка дозволяє зробити точний, мінімально необхідний розріз в повіковій області вік. Під час операції видаляються жирові накопичення і надлишок шкіри, відновлюється тонус м'язів.

Результат лазерної блефаропластика

Лазерна пластика повік відрізняється точністю виконання процедур. Завдяки цьому результатом операції вже можна захоплюватися через 3 дня. За цей час розсмокчуться гематоми, і пройде набряк в місцях проникнення в структуру століття. Ніяких швів не накладається, розріз дуже тонкий і заживає самостійно. Після короткого відновного періоду у пацієнтів знову ясний, відкритий погляд, підтягнута, без зморшок шкіра, а обличчя виглядає молодо і привабливо.

Післяопераційний і відновний періоди

У післяопераційний період пацієнта не турбують болі, може спостерігатися незначна набряклість і невеликі гематоми в області повік. Невеликий дискомфорт слизової оболонки очей швидко пройде. Через 3-5 днів не залишиться ніяких слідів від операції. Повне відновлення настає через 1-2 тижні. До цього часу рекомендується розумне обмеження роботи на комп'ютері, зниження фізичних навантажень і відмову від відвідування саун, басейни, SPA-салону. У сонячні дні краще носити сонцезахисні окуляри.

Питання

Які існують протипоказання до лазерної блефаропластики?

Протипоказання до транскон'юктівальной блефаропластиці такі ж, як і при інших пластичних операціях: онко- серцево-судинні і захворювання щитоподібний залози, цукровий діабет, високий внутрішньоочний тиск, сухість ока, низька здатність згущуватися крові, вагітність і годування. Перед операцією пацієнтам рекомендують пройти обстеження, здати аналізи. Це допоможе оцінити загальний стан організму і правильно підібрати спосіб оперативного втручання.

У чому різниця між хірургічним та лазерним методом блефаропластики?

Транскон'юктівальная блефаропластика проводиться за допомогою хірургічних інструментів: скальпеля тощо. Лазерні методики засновані на використання лазерних установок. В результаті лазерної блефаропластики наслідки після операції (синці і набряклість) мінімізовані, знижується реабілітаційний період (до 3 днів) і час до повного відновлення.

Основна інформація про лазерної блефаропластиці

Показання

Усунення зморшок, «мішків» під очима, зміцнення м'язів

Результат

Ліквідація надлишків шкіри і жирової тканини в області нижніх повік, «мішків» під очима

До операції

Надлишки шкіри і жирової тканини в області нижніх повік, «мішки» під очима

Після операції

Підтягнута шкіра навколо очей, помолоділий зовнішній вигляд


Переваги методу

Процес загоєння проходить швидко і безболісно, відсутність швів

Може поєднуватися

З підтяжкою повік, круговою пластикою, фото омолодженням


Інструментарій і оснащення

Лазерні установки COHERENT (США), ESC Medical (Ізраїль)

Час проведення

Продолжительность процедуры

30 хвилин - 2 години

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз У випадку необхідності

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1 день

Повернення до активної діяльності

7-10 днів

Повне відновлення

2-3 неділі


Протипоказання

Протипоказання до транскон'юктівальной блефаропластиці такі ж, як і при інших пластичних операціях: онко- серцево-судинні і захворювання щитоподібний залози, цукровий діабет, високий внутрішньоочний тиск, сухість ока, низька здатність згущуватися крові, вагітність і годування

Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Звездиліна Людмила Стратонівна

Анестезіолог, лікар вищої категорії досвід роботи понад 20 років роботи

Гармаш Наталія Анатоліївна

Старша медсестра

Переваги клініки «РомиТаль»

Клініка «Роміталь» - це сучасний центр пластичної хірургії, оснащений сучасним обладнанням з прекрасним, кваліфікованим медичним персоналом. Провідні фахівці - це лікарі вищої категорії, доктора медичних наук, Лауреати Державної премії України в галузі науки і техніки. Розроблені ними методики естетичної медицини допомагають пацієнтам створити гарне тіло і ефективно омолодити обличя.