Акційна пропозиція:

Липосакція - знижка від 3-х зон 20%

* За більш детальною інформацією телефонуйте в клініку, або залиште свої контактні дані у формі запису.

Що таке ліпосакція

Ліпосакція - пластичний метод, що дозволяє позбутися від надлишків жирових відкладень тіла. Включає в себе оперативний і безопераційний методи надання проблемних зон естетичних форм. Існує ультразвукова, тумесцентна, лазерна і РЧ-ліпосакція. Проводиться на підборідді, талії, животі, сідницях, стегнах, колінах, стегнах і руках.

Ліпосакція не лікує ожиріння, так як в процесі операції не будуть зачіпатися глибокі шари жирового прошарку, і вона не може вплинути на патогенез цього захворювання. Однак дозволяє домогтися значного візуального ефекту.

Кому показана ліпосакція

Ліпосакція показана людям з надмірними жировими відкладеннями, які можуть бути не тільки причиною неправильного харчування і малорухливого способу життя, а й як наслідок порушення обміну речовин, гормональні збої і деяких захворювань. Основним завданням ліпосакції - прибрати жир і відкоригувати контури. В ході операції можна звільнити тіло не більше ніж на 9 кг в різних зонах. Недотримання даного обмеження може призвести до активації організмом всіх резервом для відновлення і напрацювання втрачених жирових шарів.

При необхідності, в комплексі з ліпосакції розглядається так само проведення підтяжки шкіри проблемних областей.

Вдаватися до хірургічного шляхи удосконалення тіла варто в тих випадках, коли не вдається надати бажаний вид за допомогою фізичних навантажень, правильного харчування і нормалізації режиму життя.

Як виконується ліпосакція

Не залежно від обраного виду ліпосакції (лазерна, ультразвукова та ін.) Бажаний результат досягається розрідженням і відкачуванням жирів з підшкірного шару з використанням спеціальних канюль, що дозволяють звести до мінімуму травматичність і провести процедуру найбільш м'яко і акуратно. Сама процедура займає від 20 хвилин до 1,5 годин.

Перед операцією пацієнт обов'язково повинен пройти медичне обстеження для оцінки стану здоров'я.

Чи не проводять дану процедуру під час менструації, при онкологічних захворюваннях, захворюваннях серцево-судинної системи, нирок, печінки і наявності в тілі металевих імплантів.

Переваги ліпосакції

  • Процедура займає від 20 хвилин до 1,5 години.
  • У більшості випадків місцевий наркоз. Загальний наркоз тільки при необхідності.
  • Зміни помітні відразу.
  • Можливе опрацювання відразу декількох проблемних областей.
  • Тривалий результат. Так як віддалені жирові тканини не відновлюються при дотриманні дієти.

Інструментарій та оснащення

При проведенні ультразвукової ліпосакції надлишки жиру розріджується за допомогою новітнього ультразвукового устаткування.

Сучасне обладнання для лазерної ліпосакції з використанням тонкої канюлі для проведення лазера під шкіру дозволяє опрацьовувати такі ніжні ділянки, як щоки, підборіддя і обличчя в цілому.

В процесі тумесцентної ліпосакції під шкіру за допомогою канюль запроваджується спеціальний розчин, який розріджує жир, після чого він відкачується вакуумним апаратом.

РЧ - ліпосакція (радіочастотна) також своїм завданням ставить розрідження жирів, але в даному випадку цей результат досягається завдяки радіохвилям. Вони розігрівають адипоцити, перетворюючи їх в однорідну емульсію.

Результат ліпосакції

За допомогою ліпосакції можна відкоригувати фігуру за кілька годин, надати їй естетичний вигляд, а правильний спосіб життя допоможе зберегти отриманий результат на довго.

Післяопераційний і відновний періоди

Перший час після операції в зонах опрацювання будуть гематоми, можливе зниження чутливості, свербіж. Може підвищуватися температура. Протягом 2-4 місяців рекомендується уникати теплових перепадів, а саме: гаряча ванна, лазня, сауна, сонячні ванни. Два тижні після операції носять панчохи, бандажі. Перший час слід обмежити фізичні навантаження і дотримуватися прописаної лікарем дієти.

Питання

Які можуть бути ускладнення після ліпосакції?

Ліпосакція досить безпечна. В основному ускладнення викликані природним післяопераційним періодом. Це можуть бути гематоми, набряки, больові відчуття, іноді, може спостерігатися підвищення температури. Зустрічаються алергічні реакції на препарати. Все індивідуально і всі можливі ризики в обов'язковому порядку обговорюються на консультації.

Як підготуватися до ліпосакції?

Всі підготовчі заходи хірург детально описує на консультації. Не рекомендується, за 10 днів до операції курити, приймати препарати, які впливають на згортання крові, якщо в таких є необхідність. Призначається медичне обстеження і узгоджується дата проведення процедури.

Основна інформація про ліпосакції

Показання

Надлишкові жирові відкладення

Результат

Красива естетична фігура в короткі терміни

До операції

Великий живіт, зона галіфе, диспропорції фігури, масивні жирові відкладення на підборідді

Після операції

Витончена талія, формені підтягнуті сідниці, гарна пропорційна фігура


Переваги методу

Опрацювання декількох проблемних областей одночасно, використання місцевого наркозу, зміни помітні одразу

Може поєднуватися

Підтяжка шкіри


Інструментарій і оснащення

Спеціальні канюлі, новітнє ультразвукове та лазерне обладнання, вакуумний апарат, що розріджує розчин

Час проведення

Продолжительность процедуры

від 20 хвилин до 1,5 годин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз У випадку необхідності

Терміни госпіталізації

Стаціонар

24 години

Повернення до активної діяльності

10 діб

Повне відновлення

4-6 тижні


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, . Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Лавриненко Наталія Миколаївни

Пластичний хірург, косметолог

Компаниец Анатолий Олегович

Пластичний хірург

Трембач Олександр Михайлович

Онкохірург, пластичний хірург, Кандидат медичних наук, Лікар вищої категорії

Гришин Євген Леонідович

Хірург вищої категорії 22-річний досвід роботи

Переваги клініки «РомиТаль»

Фахівці клініки використовують тільки новітні технології. 10-річний досвід гарантує індивідуальний підхід і вибір найбільш оптимального вирішення проблеми пацієнта. Ліпосакція дає можливість тілу знайти бажані виразні контури і прибрати недоліки