Що таке підтяжка нижньої частини тіла

Поперекова ліпектомія в поєднанні з абдомінопластикою і ліфтингом стегон вирішать всі проблеми нижньої частини тіла.

Підтяжка нижньої частини тіла - це операція, під час якої хірург видаляє провисання шкіри, жирові накопичення, що утворилися в поперековій зоні, на талії і на стегнах. Нижня частина тулуба рясніє проблемними зонами. Щоб впоратися з усіма недоліками знадобиться комплексний підхід:

  • Пластика живота (абдомінопластика).
  • Підтяжка сідниць.
  • Ліфтинг внутрішніх частин стегон.

Кругова підтяжка поверне тілу стрункість і підтягнутий вигляд.

Кому показана підтяжка нижньої частини тіла

Метою підтяжки нижньої частини тіла є усунення надлишкового об'єму живота, що звисає шкірного покриву і зайвих жирових відкладень в районі талії, стегон та сідниць.

Зниження еластичності шкіри, зайва вага, симптоми старіння роблять фігуру естетично непривабливої. Якщо вже не допомагають дієти та заняття в спортивному залі, то єдиним способом підкоригувати тіло залишиться операція. Пластика виконується за бажанням пацієнта.

Як робиться підтяжка нижньої частини тіла

Підтяжка нижньої частини тіла - серйозна операція з тривалим реабілітаційним періодом і має ризики ускладнень. Перед операцією обов'язкове повне обстеження організму.

Пластика нижньої частини робиться під загальною анестезією протягом 7-8 годин. Термін перебування в стаціонарі визначає хірург. Його тривалість може досягати 7 днів.

Операція починається в положенні лежачи на животі. Через круговий надріз видаляються надлишки шкіри та жирові тканини. Тканини та шкіру на сідницях і стегнах натягують та закріплюють. Після того, як була проведена підтяжка тканин спини, пацієнта викладають на спину. Далі хірург проводить комплекс процедур необхідних конкретному пацієнту. Це може бути поперекова корекція, поєднана з абдомінопластикою (пластикою живота) і / або ліфтинг (підтяжка) внутрішніх частин стегон.

Розрізи зашиваються з обов'язковим встановленням дренажу.

Переваги підтяжки нижньої частини тіла

Підтяжки нижньої частини тіла усуває неестетичні звисання шкіри, що псують зовнішній вигляд. В результаті пацієнт отримує підтягнуту фігуру з чітко визначеною талією і пружними сідницями.

Інструментарій та оснащення

Операція з підтяжки нижньої частини тіла проводиться спеціальними хірургічними інструментами. З метою відведення ексудату встановлюється дренаж. Шов зашивається хірургічної ниткою.

Результат підтяжки нижньої частини тіла

Результат операції - підтягнута та красива фігура. Для її отримання доведеться докласти чимало зусиль. В першу чергу - дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Остаточний ефект сформується через 1 рік після операції та триватиме все життя, якщо пацієнт збереже стабільну вагу і докладе зусиль для підтримки гарної фізичної форми.

Післяопераційний і відновний періоди

Дотримання режиму і виконання всіх рекомендацій лікаря є головними вимогами щодо виключення післяопераційних ускладнень.

Щоб забезпечити стерильність і додаткову підтримку після операції пацієнтові накладають спеціальні пов'язки.

У перший тиждень після операції:

  • Можливі болі, набряки і гематоми в районі оперативного втручання, які поступово зменшаться протягом 1 місяця. Хірург призначить знеболюючі засоби і антибіотики.
  • Необхідно сидіти в злегка зігнутому положенні, уникати нахилів, різких рухів.

Через 2-3 тижні можна буде повернутися до нормального перебігу життя. Однак, в період відновлення слід утриматися від підняття важких предметів і носити підтримуючу пов'язку. Для збереження довготривалого ефекту слід дотримуватися дієти і стежити за фігурою.

Питання

Навіщо встановлюється дренаж?

В процесі загоєння внутрішніх тканин виділяється ексудат і транссудат. Для виведення рідини і використовується дренаж. Після остаточного загоєння внутрішніх тканин дренаж витягується - процес швидкий і безболісний.

Чи будуть залишатися рубці після підтяжки нижньої частини тіла?

Так. Шрами після операції залишаються. Але вони, як правило, приховані в зоні бікіні і з часом знебарвлюються.

Основна інформація про підтяжки нижньої частини тіла

Показання

Бажання пацієнта скорегувати свою недосконалу фігуру

Результат

Підтяжка нижньої частини тіла

До операції

Провисання шкіри, жирові накопичення в поперековій зоні, на талії і на стегнах

Після операції

Струнка підтягнута фігура


Переваги методу

Операція складна. Однак в результаті пацієнт отримує струнку фігуру з підтягнутою шкірою без жирових відкладень

Може поєднуватися

З абдомінопластикою, ліфтингом стегон, підтяжкою сідниць


Інструментарій і оснащення

Хірургічні інструменти, обладнання та препарати від провідних світових виробників на підставі діючих ліцензій

Час проведення

Продолжительность процедуры

протягом 7-8 годин

Анестезія

Місцева НІ
Загальний наркоз ТАК

Терміни госпіталізації

Стаціонар

1-7 діб

Повернення до активної діяльності

4-8 тижнів

Повне відновлення

1 рік


Відгуки

Cпециалисты направления

Петах Андрій Василійович

Пластичний хірург, флеболог. Лікар першої категорії. Кандидат медичних наук

Компаниец Анатолий Олегович

Пластическая хирургия, ринопластика

Лозян Игорь Владимирович

Кандидат медицинских наук, врач-хирург высшей категории, действительный член Украинского общества эстетических пластических хирургов (USAPS).

Скринник Алексей Анатольевич

Лікар хірург, флеболог, фахівець УЗД

Переваги клініки «РомиТаль»

Звернувшись в клініку «Роміталь» пацієнти зможуть виконати всі процедури з підтяжки нижньої частини тіла у кращих фахівців. Перелік практикуючих пластичних хірургів розміщений на сайті клініки. Хороший хірург успішно проведе операцію, за пацієнтом залишиться суворе дотримання післяопераційного режиму. Об'єднані зусилля подарують пацієнтові підтягнуте, красиве тіло