Що таке лазерне видалення мозолів і натоптишів

Освіта мозолів і натоптишів є проявом захисних функцій організму. Тривалі механічні пошкодження певної ділянки стопи провокують утворення ущільнень поверхневого шару шкіри, завдяки скупченню відмерлих клітин, з метою уберегти ніжніший епітелій від регулярного впливу.
Високочастотні електромагнітні хвилі, які випромінює сучасним лазерним устаткуванням, дозволяють видалити турбують і неестетичні мозолі і натоптиші швидко, ефективно і не вдаючись до інвазивних методів хірургії.

Кому показано лазерне видалення мозолів і натоптишів

Видаленню підлягають тверді, сухі, стрижневі мозолі і натоптиші. Як правило, вони з'являються на ступнях і руках. Невірно підібрана незручне взуття, тривалі надмірні навантаження, нерегулярне або недостатня гігієна, грибкові інфекції і деякі порушення опорно-рухової системи призводять до подібних утворень.
Показаннями для їх видалення є свербіж, запалення, больові відчуття в області новоутворення, кровотеча і нагноєння. Невідкладно провести процедуру видалення мозолів або натоптишів рекомендується при цукровому діабеті, так як вони можуть стати причиною утворення, так званої діабетичної стопи.

Як виконується лазерне видалення мозолів і натоптишів

Перед початком лазерної терапії проводиться попередній огляд. У зв'язку з тим, що області піддаються обробці, покриті досить грубим епітелієм креми - анестетики зі своїм завданням не справляються. Безболісність процедури досягається завдяки місцевій анестезії, яка вводитися за допомогою ін'єкції. Це, мабуть, самий неприємний момент у всьому сеансі.
Залежно від характеру новоутворення застосовується методика випаровування патологічних тканин або коагуляція і видалення. Під час вагітності, періоду лактації, при онкологічних захворюваннях, герпетичних висипаннях, цукровому діабеті, при запальних процесах, що супроводжуються підняттям температури, лазерне видалення мозолів і натоптишів не проводять.

Переваги лазерного видалення мозолів і натоптишів

  • Методика дозволяє позбутися навіть від найглибшої стрижневий мозолі за один сеанс.
  • Процедура займає не більше 10 хвилин.
  • Видалення новоутворень на ногах за допомогою лазера - безконтактна методика, яка виключає інфікування оброблюваної області.
  • Чи не залишається шрамів і слідів.
  • Процедура безболісна.

Інструментарій та оснащення

Фахівці клініки в своїй роботі використовують сучасне лазерний апарат «IPE- Polius», зарекомендував себе високоточним і якісним засобом в боротьбі з широким спектром патологій шкірного покриву. Виходячи з переносимості конкретного клієнта, для проведення видалення мозолів і натоптишів за допомогою лазера, засіб місцевої анестезії підбирається індивідуально. По завершенню процедури місце колишнього новоутворення обробляється антисептиком і накладається марлева пов'язка.

Результат лазерного удаления мозолей и натоптышей

Современная методика лазерной терапии, направленная на удаление мозолей и натоптышей, избавляет от болезненных ощущений, дискомфорта, вызываемых новообразованиями, возвращает ступням и рукам ухоженный эстетичный вид, что, в свою очередь, освобождает от ряда комплексов.

Післяопераційний і відновний період

Протягом 7-10 днів після процедури місця колишніх мозолів і натоптишів рекомендується обробляти ранозагоювальні мазями. Варто так само на цей період утриматися від відвідування лазні, сауни і басейну, знизити фізичні навантаження і відмовитися від незручного взуття.

Питання

Чи може плоскостопість бути причиною утворення натоптишів?

Так може. При плоскостопості навантаження на стопу розподіляється не рівномірно, що призводить до огрубіння областей, схильних до максимального тиску, порушення кровообігу і утворення натоптиша. Також вони можуть з'являтися при різних формах деформації стопи і надлишковій вазі.

Чи застосовується методика лазерного видалення мозолів і натоптишів дітям?

Якщо новоутворення заподіює дитині больові відчуття, дискомфорт, заважає вільно рухатися і повноцінно розвиватися, то за згодою батьків і при їх присутності можна провести лазерну терапію. Якщо ж ситуація не критична - краще відкласти цю процедуру до настання 16 років. У будь-якому випадку, більш докладні рекомендації зможе надати фахівець на особистій консультації.

Основна інформація про лазерному видаленні мозолів і натоптишів

Показання

Тверді, сухі і стрижневі мозолі і натоптиші

Результат

Естетичний, доглянутий вигляд ступень і рук

До операції

Тверді, сухі і стрижневі мозолі і натоптиші, що викликають хворобливі відчуття, дискомфорт, що порушують загальну естетику ступень і рук

Після операції

Доглянуті, м'які ступні і руки


Переваги методу

Видалення навіть від найглибшої стрижневий мозолі за один сеанс, процедура займає не більше 10 хвилин, безконтактна методика виключає інфікування оброблюваної області, не залишається шрамів і слідів

Інструментарій і оснащення

Лазерне обладнання «IPE-Polius», анестетик, антисептики, марлева пов'язка

Час проведення

Продолжительность процедуры

10 хвилин

Анестезія

Місцева ТАК
Загальний наркоз НІ

Терміни госпіталізації

Стаціонар

НІ

Повернення до активної діяльності

Відразу після сеансу

Повне відновлення

7-10 днів


Протипоказання

Вагітність, період лактації, онкологічні захворювання, герпетичні

висипання, цукровий діабет, запальні процеси, супроводжувані підняттям температури

Відгуки

Cпециалисты направления

Пліско Дарія Володимирівна

Дерматолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Компанієць Ірина Анатоліївна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Тупчій Олена Олександрівна

Дерматокосметолог, ін'єкційна косметологія

Переваги клініки «РомиТаль»

Уже понад 20 років наші лікарі ведуть активний професійний спосіб життя, постійно підвищуючи свій рівень кваліфікації, застосовуючи у своїй роботі тільки новітні та найбільш ефективні методики, щоб допомогти своїм клієнтам у вирішенні великих і маленьких проблем в області пластичної хірургії і лазерної дерматології. Клініка «Роміталь» може запропонувати своїм клієнтам широкий спектр послуг, що надаються на високому професійному і технічному рівні